GRANDSTREAM

Grandstream Networks firması 2002 yılından bugüne SIP tümleşik haberleşme ürün ve çözümleri üretmektedir. Ödüllü çözümleri ile küçük ve orta ölçekli işletmelere ayrıca daha büyük işletmelere güvenilir, inovatif ve yüksek kaliteli çözümler sunmaktadır.

Grandstream Networks çözümleri bir yandan iletişim maliyetlerini  düşürürken, güvenliği ve verimliliği artırmayı hedefler. Açık SIP standardı ile çalışan ürünler, pazarda yer alan bir çok lider marka ile birlikte çalışabilirlik ve uyumluluğun yanı sıra, rakipsiz özellik seti, esneklik ve fiyat rekabeti de sağlamaktadır.

SIP tümleşik haberleşme ürünlerinden oluşan geniş ürün portföyü

Grandstream Networks markalı ürünleri kullanarak tüm iletişim alt yapısının oluşturulabilmesi

Grandstream Networks alanında rakipsiz uzmanlık, kalite ve güvenilirliği ile dünyanın öne gelen ilk SIP çözüm üreticilerinden birisi olması

Açık kaynak, sıfır konfigürasyon ihtiyaçlı, kolay hizmete alınabilir ürünler ( Open-source, zero-configuration plug-and-play technology for easy deployment – Zeroconfiguration kısaca şu demek ürünü kutudan çıkardığınızda IP ağı & IP santrale bağlantısı için ayarları elle yapmaya gerek yok, tüm yapılandırma ayarlarını önceden hazırlanmış bir sunucu / santralden kendisi otomatik olarak çeker, ve kullanıma hazır hale gelir ).

Pazarda yer alan 3. taraf SIP ürün ve hizmetlerin çok büyük bir kısmı ile birlikte çalışabilirlik.

En son teknoloji ürünü ses ve video algoritmaları ile kristal berraklığında ses ve görüntülü iletişim.


Grandstream GVC3200 Video Konferans Sistemi 9 Katılımcılı MCU

Grandstream GVC3200, Full HD Video çözünürlüğünde, 1 Merkez ve 8 uç birimi kendi üzerinde toplayarak 9 eş zamanlı video konferans sistemidir. GVC3200 9 Eş zamanlı görüşme yapabilmesi için harici bir MCU lisansına ya da ek bir sunucuya ihtiyaç duymaz. Tek yapmanız gereken GVC3200’ı internete bağlamaktır. GVC3200 SIP 2.0 ve H.323 desteği sayesinde diğer tüm marka/model video konferans cihazları ile bilikte görüşme sağlayabilir. GVC3200 desteklediği çift bant Wi-Fi teknolojisi sayesinde kablosuz olarak da kullanılmaktadır.

Grandstream GVC3210 Noktadan Noktaya Video Konferans Sistemi

Grandstream GVC3210, 4K Ultra HD Video çözünürlüğünde, Android 6.0 İşletim sistem ile Google Play’e full erişim sunan dahili 16MP kamera, mikrofon ve hoparlör sunan video konferans sistemidir. Küçük boy toplantı odaları için tasarlanmış olan GVC3210, ister IPVideoTalk ister diğer 3. parti uygulamalarla web konferans özelliklerini kullanabilirsiniz.

Grandstream GWN7000 Gigabit VPN Router

Grandstream GWN7000 Gigabit VPN Router, kurumsal sınıf için çoklu WAN Gigabit VPN yönlendiricisidir. Güvenli bir şekilde ofis içi bağlantı için yüksek performanslı yönlendirme ve anahtarlama gücüne ve donanım hızlandırmalı VPN istemcisine / sunucusuna sahiptir. Farklı WAN yapıları içerisinde toplamda 300 adete kadar Access Point’ i tek bir merkezden fiziksel olarak yönetilebilir. GWN7000 2 adet WAN ve 5 adet LAN olmak üzere toplamda 7 adet Gigabit ethernet portuna sahiptir.

Grandstream GWN7600 802.11ac WiFi Access Point

Grandstream GWN7600 Wi-Fi Access Point, ofis binaları, çok katlı kurumlar, hastaneler, oteller vb. bir çok kullanım alanı için çift bant AC teknolojisine ve 2×2:2 MIMO teknolojisine sahip güçlü bir access point’ tir. Geniş kapsama alanı, network throughput hızı, gelişmiş güvenlik önlemleri ve kurulum kolaylığı ile GWN7610 tüm acess point ihtiyaçlarınızı tek bir kutuda ve hiç bir lisansla olmadan tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

Grandstream GWN7600LR 802.11ac WiFi Access Point

Grandstream GWN7600LR Dış Mekan Wi-Fi Access Point, ofis binaları, çok katlı kurumlar, hastaneler, oteller vb. bir çok kullanım alanı için çift bant AC teknolojisine ve 2×2:2 MIMO teknolojisine sahip güçlü bir access pointtir. Geniş kapsama alanı, network throughput hızı, gelişmiş güvenlik önlemleri ve kurulum kolaylığı ile GWN7600LR tüm acess point ihtiyaçlarınızı tek bir kutuda ve hiç bir lisansla olmadan tüm özelliklerini kullanabilirsiniz.

Grandstream GXP 1630 IP Telefon

Giriş seviyesi masa üstü Gigabit portlarına sahip IP Telefon. Temel iletişim ihtiyaçlarınızın hepsini karşılamayı hedefler. 132×64 piksel çözünürlüğünde 3 satır ve arkadan aydınlatmalı ekranı kullanımı kolaylaştırır. HD ses kalitesi sunan GXP 1630, Grandstream IP Telefon 3 SIP hesabı, 500 rehber kişisi ve 200 adetlik çağrı kaydını listeleme özelliklerine sahiptir. PoE Desteği sayesinde haricen elektrik beslemesine gerek kalmaz. 8 Adet meşguliyet panosu, hızlı arama tuşları ile hem ilgili kişinin müsaitlik durumunu kontrol edebilir, hem de tek bir tuşa basarak hızlı bir şekilde çağrı transferini gerçekleştirebilirsiniz.
3CX tarafından desteklenir.

Grandstream GXP 1760 IP Telefon

Orta seviye masa üstü IP Telefon. Temel iletişim ihtiyaçlarınızın hepsini karşılamayı hedefler. 200×80 piksel çözünürlüğündeki 3 satır ve arkadan aydınlatmalı ekranı kullanımı kolaylaştırır. HD ses kalitesi sunan GXP 1760, Grandstream IP Telefon 3 SIP hesabı, 2000 rehber kişisi ve 500 adetlik çağrı kaydını listeme özelliklerine sahiptir. PoE Desteği sayesinde haricen elektrik beslemesine gerek kalmaz. 24 adet dijital meşguliyet panosu özellikli hızlı arama tuşları ile hem ilgili kişinin müsaitlik durumunu kontrol edebilir, hem de tek bir tuşa basarak hızlı bir şekilde çağrı transferini gerçekleştirebilirsiniz.
3CX tarafından desteklenir.

Grandstream GXP 2130v2 IP Telefon

Yöneticiler için masa üstü IP Telefon seti. İletişim ihtiyaçlarınızın hepsini karşılamayı hedefler. 320×240 piksel çözünürlüğündeki 2.8″ büyüklüğünde renkli ekranı kullanımı kolaylaştırır. HD ses kalitesi sunan GXP 2130, Grandstream IP Telefon 3 SIP hesabı, 3 adet Hat tuşu, 2000 rehber kişisi ve 500 adetlik çağrı kaydını listeme özelliklerine sahiptir. PoE Desteği sayesinde haricen elektrik beslemesine gerek kalmaz. 3 adet dijital meşguliyet panosu özellikli hızlı arama tuşları ile hem ilgili kişinin müsaitlik durumunu kontrol edebilir, hem de tek bir tuşa basarak hızlı bir şekilde çağrı transferini gerçekleştirebilirsiniz.
3CX tarafından desteklenir.

Grandstream GXW4216 16 FXS VoIP Ağ Geçidi

GrandStream GXW4216 16 FXS VoIP Ağ Geçidi; IP sinyalleri analog sinyallere, analog sinyaller IP sinyallere dönüştürmek için kullanılır. Grandstream GXW4216 16FXS VoIP Ağ geçidi, 16 analog port 1 adet Gigabit ethernet portuna sahiptir.
3CX tarafından desteklenir.

Grandstream GXW4248 48 FXS VoIP Ağ Geçidi

GrandStream GXW4248 48 FXS VoIP Ağ Geçidi; IP sinyalleri analog sinyallere, analog sinyaller IP sinyallere dönüştürmek için kullanılır. Grandstream GXW4248 48FXS VoIP Ağ geçidi, 48 analog port 1 adet Gigabit ethernet portuna sahiptir.
3CX tarafından desteklenir.

Grandstream HT802 2 FXS VoIP Ağ Geçidi

GrandStream HT802 2 FXS VoIP Ağ Geçidi; IP sinyalleri analog sinyallere, analog sinyaller IP sinyallere dönüştürmek için kullanılır. Grandstream HT802 2FXS VoIP Ağ geçidi, 2 analog port 1 adet Gigabit ethernet portuna sahiptir.
3CX tarafından desteklenir.

Grandstream HT812 2 FXS VoIP Ağ Geçidi

GrandStream HT812 2 FXS VoIP Ağ Geçidi; IP sinyalleri analog sinyallere, analog sinyaller IP sinyallere dönüştürmek için kullanılır. Grandstream HT812 2FXS VoIP Ağ geçidi, 2 analog port 1 adet Gigabit ethernet portuna sahiptir.
3CX tarafından desteklenir.

Grandstream HT814 4 FXS VoIP Ağ Geçidi

GrandStream HT814 4 FXS VoIP Ağ Geçidi; IP sinyalleri analog sinyallere, analog sinyaller IP sinyallere dönüştürmek için kullanılır. Grandstream HT814 4FXS VoIP Ağ geçidi, 4 analog port 1 adet Gigabit ethernet portuna sahiptir.
3CX tarafından desteklenir.

Grandstream HT818 8 FXS VoIP Ağ Geçidi

GrandStream HT818 8 FXS VoIP Ağ Geçidi; IP sinyalleri analog sinyallere, analog sinyaller IP sinyallere dönüştürmek için kullanılır. Grandstream HT818 8FXS VoIP Ağ geçidi, 8 analog port 1 adet Gigabit ethernet portuna sahiptir.
3CX tarafından desteklenir.

Grandstream IP PBX UCM6202 IP Telefon Santrali

Grandstream UCM6202, 500 aboneli, 30 eş zamanlı yapabilen, 2 analog iç hat, 2 analog dış hat (Türk Telekom hattı), 50 SIP Trunk destekli IP telefon santralidir. Grandstream IP Telefon santralleri; video görüşmeler, video konferans sistemleri, SIP destekli kameralar, mobilite uygulamaları ve SIP interkom çözümleri ile birlikte kullanılabilir.

Grandstream IP PBX UCM6204 IP Telefon Santrali

Grandstream UCM6204, 500 aboneli, 45 eş zamanlı yapabilen, 2 analog iç hat, 4 analog dış hat (Türk Telekom hattı), 50 SIP Trunk destekli IP telefon santralidir. Grandstream IP Telefon santralleri; video görüşmeler, video konferans sistemleri, SIP destekli kameralar, mobilite uygulamaları ve SIP interkom çözümleri ile birlikte kullanılabilir.

Grandstream IP PBX UCM6208 IP Telefon Santrali

Grandstream UCM6208, 800 aboneli, 100 eş zamanlı yapabilen, 2 analog iç hat, 8 analog dış hat (Türk Telekom hattı), 50 SIP Trunk destekli IP telefon santralidir. Grandstream IP Telefon santralleri; video görüşmeler, video konferans sistemleri, SIP destekli kameralar, mobilite uygulamaları ve SIP interkom çözümleri ile birlikte kullanılabilir.

GrandStream IP PBX UCM6510 IP Telefon Santrali

Grandstream UCM6510, 2000 aboneli, 200eş zamanlı yapabilen, 2 analog iç hat, 2 analog dış hat (Türk Telekom hattı), 50 SIP Trunk , 1 adet PRI bağlantı destekli IP telefon santralidir. Grandstream IP Telefon santralleri; video görüşmeler, video konferans sistemleri, SIP destekli kameralar, mobilite uygulamaları ve SIP interkom çözümleri ile birlikte kullanılabilir.